Виробництво котлів в Черкасах

Наша фірма реалізовує виробництво котлів Черкаси опалення фірми «Брік» та надає ці агрегати до реалізації громадянам Черкас. Наші пропозиції рентабельні, оскільки ціни ми завжди тримаємо на конкурентній позиції. Купуючи зроблені нашими майстрами котли українського виробництва, ви помітно заощадите свої кошти, так як ціни на твердопаливні ресурси різноманітні: вони залежать від виду палива і його сортів, кількість яких вражає широким розмаїттям. Наше виробництво котлів в Черкасах засноване на застосуванні сучасного обладнання і новітніх технологій, тому опалювальні котли «Brick» відрізняються надійністю і довговічністю.

Котли «Brick»: типи палива

Нинішній ринок, завдяки застосовуваної останнім часом раціональності та безвідходності виробництва, надає такі види палива (котли Брік Черкаси функціонують з будь-яким їх різновидом):

 • дрова в будь варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні відходи, тріски;
 • тирса і стружка (сирі в тому числі);
 • брикети і пелети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • сіно і солома (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви поцікавитеся оглядом цін, сформованих на основі пропозицій інтернет-магазинів або регіональних ринків (особисті вимоги при цьому задають і виробники котлів), то побачите, що види паливних ресурсів по даному параметру розрізняються. Ось лише деякі приклади: вартість колотих дров (береза, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубічний метр ялинових і соснових дров – від 1900 до 2100 грн., пелет світлих – від 2800 до 3100 гривень, пелет темних – від 2600 до 2750 грн., тирси – від 50 до 120 гривень, паливної тріски – від 300 до 650 гривень (актуально на червень 2017 р.).

До початку сезону опалення ціни, найчастіше, збільшуються на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких виникає потреба в придбанні опалювального приладу, намагаються купити котел від виробника Черкаси, адже відсутність посередників при продажу помітно знижує ціни на вироби.

Чому ми рекомендуємо купувати котли Brick нашого виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Черкасах, наша компанія не використовує при їх реалізації послуги посередників, тому ми висуваємо кращі цінові пропозиції, при тому на оптові поставки є додаткові знижки. Крім того, ми тішимо своїх клієнтів такими приємними вигодами:

 • Котли Brick показують максимум функціональності при роботі не тільки з сухими типами палива, але також з сирими (допустима вологість – близько 70%) його аналогами.
 • На будь-який агрегат наша компанія надає абсолютну гарантію.
 • Покупець отримує повноцінну і точну інформацію про будь-яку наявну в каталозі модифікацію.
 • Ми даємо можливість випробувати роботу вподобаного пристрою на наявному у клієнта паливі.
 • Наші кваліфіковані консультанти допоможуть підібрати ідеально підходячу параметрам приміщення модифікацію опалювального котла.
 • Реалізовуючи виробництво твердопаливних котлів Черкаси, ми демонструємо замовнику реальну роботу агрегату в активній експлуатації ( ви повинні тільки повідомити про часу вашого візиту): приєднаний до котла вимірювальний прилад фіксує та показує величину потужності або кількість вироблених гігакалорій.

Вибираючи опалювальний котел, звертайте увагу на марку сталі, товщину сталі, розміри котла, потужність, а також якість супутнього обладнання – на цих параметрах базується вартість.